Żaluzje, rolety, plisy - producent

Zapraszamy do współpracy firmy monterskie i dystrybutorów żaluzji, rolet i plis. Oferujemy atrakcyjne warunki współpracy.

Dla firm świadczących usługi wykonawstwa "pod klucz" dostarczamy żaluzje i rolety wraz z monażem. Zapytaj nas o szczegóły!

Żaluzje, rolety, plisy - KATALOGI

Skontaktuj się z nami już dziś!

info@frelon.pl

lub zadzwoń 512 134 564

Producent żaluzji poleca - żalzuje drewniane i bambusowe

Żaluzje drewniane to bardzo elegancki produkt wyglądający efektownie zarówno we wnętrzu nowoczesnym jak i klasycznym. Frelon to producent żaluzji drewnianych i bambusowych o szerokościach 25mm i 50mm. Żaluzje drewniane wykonane są z wysokiej jakości drewna holenderskiej firmy Coulisse.

Producent żaluzji drewnianych i bambusowych 25mm

Produkujemy żaluzje drewniane i bambusowe o szerokości listków 25mm na bazie systemu V13 (rynna górna 24x25mm). Żaluzje wyposażone są w drabinkę sznurkową. Podnoszenie żaluzji odbywa się za pomocą sznurka, natomiast listki obracamy pokrętłem drewnianym w kolorze lameli. Zalecana powierzchnia maksymalna żaluzji to 3 m2 (waga 1 m2 żaluzji drewnianych to około 2 kilogramy). Maksymalna szerokość żaluzji drewnianych to 260cm (taka jest szerokość listków), natomiast żaluzji bambusowych to 180cm.

Do okien uchylnych stosujemy prowadzenie boczne na żyłkach lub mocowanie rynny dolnej żaluzji za pomocą magnesów.

Nowość - żaluzje drewniane laminowane 25mm - już teraz dostępne w naszej ofercie. Zapoznaj się z próbnikiem kolrów w zakładce KATALOGI - żaluzje drewniane 25mm.

 

Producent żaluzji drewnianych i bambusowych 50mm

Produkujemy żaluzje drewniane i bambusowe o szerokości listków 50mm na rynnie 51 x 57mm. Żaluzje wyposażone są standardowo w drabinkę sznurkową, można zastosować drabinkę taśmową za dopłatą. Żaluzje drewniane i bambusowe 50mm sterowane są za pomocą sznurków (zarówno podnoszenie jak i obracanie listków). Zalecana powierzchnia maksymalna to 5 m2. Maksymalna szerokość żaluzji to 240cm (taka jest szerokość listków). Minimalna szerokość żaluzji to 45cm.

Zarówno żaluzje 25mm jak i żaluzje 50mm wykonujemy ze sterowaniem elektrycznym, wykorzystując do tego napędy Somfy oraz Elero.

W systemach żaluzji drewnianych firma Frelon oferuje bejcowanie krawędzi listków w standardzie.

Żaluzje drewnianeŻaluzje drewnianeSzerokość listków 25mm, sterowanie sznurek plus pokrętło.

Żaluzje - sterowanieSterowanie żaluzjiSznurek do podnoszenia i pokrętło do obracania listków

Żaluzje bambusowe 50mmŻaluzje bambusoweTu wersja z drabinką taśmową sterowana sznurkami.