Żaluzje, rolety, plisy - producent

Zapraszamy do współpracy firmy monterskie i dystrybutorów żaluzji, rolet i plis. Oferujemy atrakcyjne warunki współpracy.

Dla firm świadczących usługi wykonawstwa "pod klucz" dostarczamy żaluzje i rolety wraz z monażem. Zapytaj nas o szczegóły!

Żaluzje, rolety, plisy - KATALOGI

Skontaktuj się z nami już dziś!

info@frelon.pl

lub zadzwoń 512 134 564

Producent żaluzji poleca - żaluzje aluminiowe

Żaluzje aluminiowe to produkt uniwersalny, estetyczny i stosunkowo niedrogi. Frelon to producent żaluzji aluminiowych o szerokościach 16mm, 25mm i 50mm.

Producent żaluzji 16mm i 25mm

Żaluzje aluminiowe 16mm i 25mm wykonujemy na systemie V13 (rynna górna o wymiarach 24x25mm). Żaluzje są sterowane standardowo sznurkiem w kolorze listków oraz przezroczystym pokrętłem plexi. Zalecana powierzchnia maksymalna żaluzji to 4 m2. Maksymalna szerokość to 300cm, zaś wysokość to 250cm.

Do okien uchylnych stosujemy prowadzenie boczne na żyłkach lub mocowanie rynny dolnej żaluzji za pomocą magnesów.

Producent żaluzji 50mm

Żaluzje aluminiowe 50mm wykonujemy na rynnie górnej o wymiarach 51x57mm. W standardzie producent proponuje żaluzje na drabince sznurkowej. Drabinka taśmowa możliwa jest za dopłatą. Sterowanie żaluzji 50mm odbywa się za pomocą sznurków (zarówno podnoszenie żaluzji jak i obracanie listków). Minimalna szerokość żaluzji to 45cm, natomiast maksymalna szerokość to 400cm. Maksymalna zalecana wysokość żaluzji to 350cm.

Zarówno żaluzje 25mm jak i żaluzje 50mm wykonujemy ze sterowaniem elektrycznym, wykorzystując do tego napędy Somfy oraz Elero (producent żaluzji elektrycznych)

 

Żaluzje aluminiowe 25mmŻaluzje aluminiowe 25mmPopularny system V13, sterowanie sznurek plus pokrętło.

Żaluzje -rynnaRynna do żaluzjiRynna górna do żaluzji aluminiowych 51x57mm

Żaluzja aluminiowa 50mmŻaluzje aluminiowe 50mmTu wersja z drabinką taśmową sterowana sznurkami.